Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

орг.24

орг.24
орг.24

 

МАКСИМ ЛУЦЬКИЙ:

«Пріоритетним напрямком нашої роботи і надалі буде турбота про ветеранів війни…»

 

     Своє перше інтерв’ю газеті, перебуваючи на посаді голови райдержадміністрації, надав Максим Луцький. Це людина не нова у нашому районі. Він засновник «Соціальної ініціативи» й знає всі проблеми мешканців. Про перші враження і про плани почуємо, як кажуть, з перших вуст.

 

-         Максиме Георгійовичу, насамперед вітаю Вас з призначенням. І хочу запитати про Ваші перші враження від роботи на по­саді голови райдержадмі­ністрації?

-         Знаєте, мені не було часу подумати навіть про враження. Бо вже з перших днів своєї роботи довелось брати участь у ліквідації на­слідків березневого сніго­паду, потім - підтоплення у приватному секторі у Жулянах, а далі - зсув грунту на «Батиєвій горі». Так що, як бачите, за якихось пару тиж­нів довелось ліквідовувати катаклізми природи. Утім, ми вистояли перед несподіваними випробуваннями. Навіть по очистці снігу ми зайняли 1-ше місце серед районів міста. Щоправда, допомага­ли нам і військові, і курсанти, і студенти.

     А загалом у мене пози­тивні емоції від району, бо він мені рідний: я тут навчав­ся і в ньому проживаю. Мені знайомі проблеми мешкан­ців, оскільки я декілька років тому як народний депутат за­снував власну «Соціальну іні­ціативу». І мені, звісно, не со­ромно за свою діяльність. Бо роботи у соціальному плані і справді зроблено багато. Це і допомога Територіальному соціальному центру, і Червоному Хресту, і пересічним мешканцям. Ми і надалі будемо продовжувати ті традиції, які започатковані Іваном Сидоровим, а це насампе­ред, турбота про ветеранів Великої Вітчизняної війни, про самотніх людей. Мене як батька двох дітей посада зобов’язує більше уваги приділити молоді, ство­рюючи максимальні умови для занять спортом,  її працевлаштуванню. Потрібно переко­нувати молодь про необхід­ність вести більш активний та здоровий спосіб життя. Мрію про те, щоб і мої сини, і всі студенти, які навчаються у вишах району, були патріотами своєї держави.

-         Чи будете проводити кадрові ротації? 

-         Ніяких кадрових ро­тацій я проводити не буду. Якщо працівнику неком­фортно зі мною працювати, я тримати не буду. Ну і, звісно, єдиною перепоною буде пенсійний вік. Загалом я хочу, щоб працівники адміністрації постійно підвищували свою кваліфікацію відповідно до вимог часу  і уважно вивчали проблеми району та більше спілкувалися з мешканцями.

-         Декілька слів про плани?

-         Продовжуючи вашу тему про враження, не­сподівано для себе провів паралель між статусом на­родного депутата та голо­ви райдержадміністрації. Позитивні висновки зробив на користь останнього –це живе спілкування з людьми, конкретна діяльність, хоча вона і супроводжується цілою низкою проблем, які потрібно наполегливо вирішувати. І я до цього готовий.

     Наголошую:  пріоритет­ним напрямком нашої робо­ти буде і надалі турбота про ветеранів війни, дітей війни. Тим паче, що ми напередодні визначних дат: 70-річчя ви­зволення столиці та 70-річчя визволення України від ні­мецько-фашистських загарб­ників.

     Тож будемо втілювати в життя со­ціальні ініціативи, визначені Прези­дентом України.

-         Максиме Георгійовичу, ми з Вами зустріча­ємось напере­додні двох свят: державного Дня Перемоги - і релігійного Великодня. Ваші побажання мешканцям?

— Я ба­жаю ветеранам здоров’я, родин­ного затишку, довголіття, без­хмарного неба. Нехай у до­мівках кожної родини панують мир, злагода, любов і доста­ток! А всім солом’янчанам на­передодні Великодня бажаю жити у мирі і злагоді, в любові до свого ближнього.

 

Розмову вела  

Наталія КИРИЧЕНКОВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter