Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

орг.22

 

У Соломянському районі обрали новий склад та голову Громадської ради

 

     Нещодавно відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради (ГР) при Солом’янській РДА на 2013-2014 роки. До списку учасників установчих зборів – кандидатів на членство було включено 80 делегованих представників інститутів громадського суспільства. Під час установчих зборів зареєструвався 71 представник.

     За результатами відкритого рейтингового голосування мандатами було сформовано ГР у кількості 48 осіб. До її складу увійшли представники організацій профспілок освітян,  житлового господарства, медиків, промисловців, працівників залізничного транспорту, студентської молоді, ветеранських організацій та організацій людей з обмеженими фізичними можливостями, жіночих, благодійних, релігійних організацій, молодіжних, спортивних, творчих спілок та дитячих організацій, органів самоорганізації населення району та інші.

     Головою ГР при Солом’янській РДА одноголосно обрано Дмитра Оніщенка, який очолював попереднє скликання Громадської ради району. Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter