Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

орг.23

орг.23
орг.23

 

Порядок денний: зимовий благоустрій

 

     15 січня ц. р. відбулась апаратна нарада, на якій було розглянуто низку питань, зокрема про забезпечення протипожежної безпеки життєдіяльності мешканців солом’янського району та про стан очистки тротуарів від снігу й ожеледиці. 

 

     Як відзначив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Лапань, погода зробила мешканцям «приємний» сюрприз: за два дні випала двомісячна норма снігу.  І не всі служби могли вчасно прибрати сніг.   Як наслідок, за даними управління охорони здоров’я, травмувалось понад тисячу осіб. За неналежне прибирання територій від снігу та намерзлого льоду працівники відділу контролю за благоустроєм надали юридичним та фізичним особам 363 приписи та склали 97 протоколів про адміністративні правопорушення.

     За словами Андрія Лапаня, особливе занепокоєння викликають зупинки громадського транспорту, які покриті льодом, що створює незручності пасажирам.

     Іще одним важливим питанням, яке розглядалось на нараді за ініціативи голови райдержадміністрації Івана Сидорова, було забезпечення протипожежної безпеки життєдіяльності мешканців району. Керівник прес-служби головного управління Крістіна Ковалевська надала статистику: 81,5 відсотка пожеж у 2012 році сталося у житловому секторі міста, з яких майже 70% виникло через необережне поводження з вогнем.

     У зв’язку з цим дуже важливо у 2013 році об’єднати зусилля органів місцевого самоврядування, громадських організацій для всебічного інформування населення про правила пожежної безпеки та об’єднання широкого загалу соціально-активних громадян для вирішення спільних проблемних питань забезпечення пожежної безпеки за місцем проживання.  Загалом, для ефективного попередження пожеж і надзвичайних ситуацій необхідно піднімати рівень культури та соціальної свідомості наших громадян шляхом популяризації серед населення здорового способу життя, загальноприйнятих норм честі та моралі, зазначила Крістіна Ковалевська.

     Нагадаємо: головне управління Державної інспекції техногенної безпеки у місті Києві розробило та наразі впроваджує соціальний проект «Потурбуйся про самотніх сусідів». Мета цього проекту полягає в тому, щоб донести до населення думку про те, що безпека залежить від нас самих, нашого піклування одне про одного.

     За попередніми підсумками соціального проекту «Потурбуйся про самотніх сусідів», за період листопада – грудня 2012 року кількість пожеж зменшилась у чотири рази.

 

Наталя КИР’ЯНОВАВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter