Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Орг.22

 

Порядок денний:

двомісячник благоустрою

 

 19 березня ц. р. відбулась апаратна нарада, на якій було розглянуто низку питань життєдіяльності району, зокрема йшлося про результати рейтингової оцінки діяльності Солом’янської райдержадміністрації за 2012 рік, обговорювався план заходів щодо проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану району.

 

     Як відзначив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Лапань, з 20 березня розпочинається весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста, який триватиме до 10 травня. Окрім двомісячника, за цей період буде проведено два суботники: 6 квітня в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та 20 квітня – до Дня довкілля.

     Головне завдання двомісячника – санітарне очищення району після зимового періоду експлуатації, відновлення благоустрою та озеленення території. Заплановано ліквідувати 5 стихійних звалищ відходів: вул. Локомотивна, 1, вул. Новопольова вздовж ПЗЗ, вул. Польова, вул. Волгоградська (кінцева тролейбуса), вул. Каменярів.

     За словами Андрія Лапаня, всі балансоутримувачі мають обстежити свої території та вжити заходів щодо встановлення відсутніх ляд люків оглядових колодязів та решіток зливоприймачів. Не меншої уваги потребують підземні переходи: ремонт облицювальної плитки в місцях пошкодження, ремонтсходів, ремонт пошкодженого покриття.

     Звернуто увагу і КП ШЕУ на відновлення розмітки після зимового періоду на проїжджих частинах та на пішохідних переходах, на стан утримання колесовідбійної стрічки. А завданням КП УЗН є приведення до належного стану в парках, скверах, тобто в місцях масового перебування людей, лав для відпочинку, урн для сміття, створення квіткових композицій. На апаратній нараді наголошувалося: варто пам’ятати, що все це робиться для мешканців району.

     А ще доброю новиною стало те, що Солом’янський район за результатами рейтингової оцінки діяльності за минулий рік серед районів столиці здобув  2-е місце. Як відзначив заступник голови райдержадміністрації з економічних питань Микола Якимович, серед 56 показників наш район із 15 показників має високі місця, що й вивело його у лідери. До речі, голова райдержадміністрації Іван Сидоров відмітив, що це заслуга кожного керівника.

 

Наталя КИР’ЯНОВАВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter