Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

орг.20

орг.20
орг.20

 

Іван Сидоров: «Соломянський район – це моя життєва пристань!»

 

     Представляти людину, яка пропрацювала у Залізнично-Жовтнево-Солом’янському районі понад 45 років, і з них більшу половину на керівній посаді, немає потреби. Він знаний у районі, у місті, в Україні. Втім, редакція «Солом’янки» хоче все-таки представити цю людину. Це – Іван

Сидоров: Керівник з великої літери і Людина з великої літери. очолювати один із найбільших за чисельністю і за територією район не так і легко. Іван Петрович зумів поєднати свої організаторські й людські здібності в єдине ціле: і перед нами постав, без  

перебільшення, керівник державного

рівня. 

 

 

-         Іване Петровичу, Ви прийняли рішення завершити свою каденцію на посту керівника району. Звісно, прикро, але це Ваш особистий вибір. Тож спробуємо підсумувати зроблене за останні роки, адже описати все зроблене Вами за роки керівництва районом не вистачить навіть цілої газетної шпальти...

-         Скажу без перебільшення, за роки своєї діяльності – як на посаді першого заступника голови райдержадміністрації, де я пропрацював понад 11 років, так і на посаді першого керівника, а це 12 років – чимало зроблено для мешканців Солом’янки. І, повірте, мені не соромно дивитись людям у вічі. Скажімо, за підсумками минулорічного рейтингування наш район зайняв 2-ге місце у столиці. Хіба це не досягнення?! Два роки тому наша адміністрація отримала титул «Приязної адміністрації» серед 502 районних адміністрацій України. Це, звісно, багато про що говорить. Ми першими у столиці відкрили Центр адміністративних послуг, який надає до 500 адміністративних послуг щодня. Реалізувавши цей проект, зуміли втілити в життя значно вищий стандарт спілкування з бізнесом та надання населенню 71 послуги. Центр розмістився на першому поверсі адміністрації. Тут всі зручності: керування електронною чергою, відділення банку, Інтернет, кав’ярня.

     Минулі роки ознаменовані оновленням РАГСу, будівництвом Центру дитячої та юнацької творчості, нових шкіл: №43, 115, 144, 177, 279, дитячого садочка №197, реконструкцією основних магістралей району: Протасів яр, Червонозоряний проспект, вул. Урицького, Чоколівський бульвар, спорудженням станції Караваєві Дачі, запуском нових тролейбусних маршрутів: №40 та №42. За останні два роки введено в дію жулянський шляхопровід та 10 медичних амбулаторій первинної допомоги. Усі амбулаторії мають обладнання європейського стандарту, підготовлені кадри та комфортні умови обслуговування пацієнтів. Результати наших опитувань показали, що населення позитивно оцінило це нововведення.

     Та найбільше уваги намагалися приділити благоустрою території Солом’янки. Завдяки зусиллям районної влади та співпраці з інвесторами в районі тільки в 2012 році відкрито два сквери – на вул. Головка та на вул. Мартиросяна. Зазначу, що сквер на вул. Мартиросяна – це, безумовно, сквер європейського рівня.

     Не гірші парки, які реконструювали раніше: ім. Островського, «Відрадний», сквери на вулицях: Індустріальній, Сурикова, Клименка.

     За міською програмою було відремонтовано й найзанедбаніші двори та заасфальтовано прибудинкові території. В цій царині проблем чимало, тож намагаємося брати за приклад комплексний підхід за адресами: проспект Комарова, 30/28, проспект Повітрофлотський, 52.

     Наш район – студентський і учнівський. Багато зроблено для творчої обдарованої молоді, зокрема капітально відремонтовані всі музичні школи. А у 2012 році юні солом’янці отримали оновлену дитячу музичну школу №15 по вул. А. Головка, 25. Тепер ця школа справді може називатись зразковим закладом: бо естетичний вигляд має як всередині самого приміщення, так і ззовні. Відкрито підлітковий клуб за місцем проживання «Здоров’я». Якось у приватній розмові художній керівник Національного Академічного Народного хору імені Григорія Верьовки висловився, що у Солом’янському районі великий потенціал талантів. І це правда. Нещодавно в музичній школі ім. Кабалевського після чудового фестивалю української пісні обдарованій молоді вручали дипломи. Слухаєш виступ, скажімо, Дар’ї Миколенко, і розумієш: та це ж справжній талант!

     У нас дуже багато гарних освітянських традицій: конкурс «Вчитель року», День студента, зустрічі з медалістами, з учнівським самоврядуванням «Лідер», щорічно, вже 8-й рік поспіль, відкриваємо Алею педагогічної слави.

     Утім, треба зауважити, що там, де течуть дахи, там, де є побутові негаразди, ці досягнення не сприймаються мешканцями. Але ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити життя наших солом’янців комфортнішим. І це основне в діяльності керівника. Цього я побажаю і своєму наступнику.

-         Очільником району призначений молодий і креативний Максим Луцький. Що скажете?

-         Звісно, ця людина не випадкова у нашому районі. Максим Георгійович народився, виріс і зростав у районі як політик. Він мешкає на Солом’янці, тут проживають і його батьки. У мене душа сповнена надій, що він примножить все, що зроблено у районі. я його підтримую, як і мене у свій час підтримали мої вчителі: Михайло Москвіч, Олександр Омельченко, Анатолій Тугай, Станіслав Сташевський, Марія Волошина. Вірю, що все буде добре. Тим паче, що у районній адміністрації працює плеяда молодих і талановитих державних службовців. Скажімо, нашого керівника апарату Петра Макаренка, який недавно був визнаний найкращим державним службовцем України, нині зараховано до Кадрового Президентського резерву. Та й сам я залишаюсь у районі, тут проживає моя родина, навчаються мої онуки. Солом’янський район – це моя життєва пристань!

-         Іване Петровичу, але залишаються ще не реалізованими деякі проекти. Які саме?

-         Насамперед це реконструкція парків «Орлятко», «Ландшафтний», побудова шкіл по вул. Каменярів і по вул. Лебєдева-Кумача та дитячих садочків по вул. Кудряшова і по Червонозоряному проспекту. Нереалізованими залишились деякі проекти щодо поліпшення громадського транспорту та прибудинкових територій. Та найбільше мені хотілося б, щоб покращився стан у житлово-комунальній сфері. Тут дійсно є проблеми, які треба розв’язувати. Але я вірю, що спільними зусиллями влади і громадськості ці проекти будуть реалізовані – заради мешканців нашого рідного Солом’янського району!

Розмову вела

Наталія КАПУСТЯНСЬКАВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter