Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Орг.14

Орг.14
Орг.14

 

Громадська рада: конструктивний діалог

     17 жовтня ц. р. відбулось засідання Громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації, на якій було розглянуто співпрацю зі структурними підрозділами райдержадміністрації. Та основним питанням – став розгляд роботи постійних комітетів Громадської ради.  

     Що було зроблено членами Громадської ради у поточному році в царині охорони здоров’я озвучив голова комітету з питань охорони здоров’я Віталій Руденко. А виконано роботи чимало, зокрема на районному рівні проведено профілактичні заходи з попередження туберкульозу, серед молоді – про шкоду паління. За словами Віталія Руденка, Громадська рада протягом своєї діялності внесла вагомий внесок в охорону здоров’я. Це і відзначила начальник відділу з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Оксана Лавріненко.

     Благодійницька допомога, соціальний захиств ветеранів та інвалідів – стала темою розмови голови комітету з питань соціального захисту Армена Алексаняна. Член цього комітету Лариса Самсонова, поділилась враження від поїздки до США, де діти-іваліди навчаються у звичайних школах зі своїми ровесниками. Ця розповідь наскільки захопила учасників заходу, що була внесена пропозиція провести круглий стіл, і вивчити позитивний досвід інклюзивної освіти. Загалом, як відзначила член Громадської ради Ніна Новікова, потрібно заслухати звіти інших профільних комітетів, які постійно ігнорують засідання ради.

     У роботі засідання взяв участь голова райдержадміністрації Іван Сидоров, який відзначив як позитивні моменти співпраці з владою і громадськістю, так і негативні – деякі члени Громадської влади працюють не на повну силу. «Співпраця повинна бути більш конструктивною. Влада відкрита до діалогу. Й Громадаській раді треба давати більше пропозицій», – сказав районний очільник. Власне, щодо пропозицій, то голова Громадської ради Дмитро Оніщенко запропонував їх цілу низку, що стосуються активізації громадськості у ормуванні та реалізації державної політики.

Наталя КИРИЧЕНКОВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter