Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

орг.10

орг.10
орг.10

 

З турботою про дитину

 

     У Солом’янській райдержадміністрації відбулись громадські слухання на тему патронатного виховання дітей та наставництва, організовані Службою у справах дітей. В обговоренні взяли участь представники районних державних органів і служб, громадських об’єднань, що опікуються долею дітей, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу, багатодітних батьків.  

 

     Засідання відкрила заступник голови адміністрації Олена Савицька, яка акцентувала увагу на ініціативах Президента України та уряду у сфері захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та напрямках розвитку реформ у цій галузі.

     Начальник служби у справах дітей Солом’янської райдержадміністрації Вікторія Давиденко окреслила першочергові завдання та напрямки роботи у 2012 році, закликала солом’янців та колег підтримати пілотний проект по розвитку у районі нової форми сімейного виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, – патронатного виховання.

     У ході слухань були розглянуті й інші нагальні питання, зокрема профілактика дитячої злочинності та раннє виявлення і своєчасне надання соціальних послуг сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах.

     За результатами громадських слухань напрацьовано відповідні рішенняВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter