Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

орг.9

орг.9
орг.9

 

Підбиваємо підсумки року

 

     Через тиждень 2012 рік увійде в історію. нелегким він був. і не тільки в фінансовому плані, а й погода підкидала свої «сюрпризи». Звісно, проблем у районі ще вистачає. тим не менш, районна влада докладала всіх зусиль, щоб мешканцям жилося комфортніше. Що зроблено в районі? З цим питанням ми звернулися до голови райдержадміністрації Івана Сидорова(на знімку).

 

-         Іване Петровичу, наприкінці року, як правило, підбивають підсумки. Що вдалося зробити?

-         Щороку в районі приділяється велика увага розвитку соціальної інфраструктури, зокрема проблемам приватного сектору – будівництво водопроводу, водовідведення, газифікація. У поточному році виконано І і ІІ чергу робіт по проведенню каналізаційної мережі в мікрорайоні Совки на 1,5 млн. грн.

     У цьому році уведено в дію Жулянський шляхопровід. За міською програмою будівництва доступного житла «30/70» отримали ключі від квартир черговики квартирного обліку. До Всесвітнього дня музики відкрили оновлену дитячу музичну школу №15 на вул. А. Головка, 25. Тепер ця школа справді може називатись зразковим закладом, бо має естетичний вигляд – як у самому приміщенні, так і біля школи.

     У році, що вже іде від нас, нам вдалося якісно і в повній мірі підготувати середні загальноосвітні школи району та дитячі садочки до нового навчального року, на що з місцевого бюджету було виділено 7,5 млн. грн.

     Та найбільшим нашим досягненням є благоустрій території Солом’янки. За міською програмою було відремонтовано найзанедбаніші двори та заасфальтовано прибудинкові території і міжквартальні проїзди. Зокрема, по проспекту Повітрофлотському, 52, вул. Радченка, 12-14, вул. Урицького, 13, 15, 17, 19, 21. Завдяки зусиллям районної влади та співпраці з інвесторами в районі відкрито два сквери – на вул. Клименка та на вул. Мартиросяна. Зазначу, що сквер на вул. Мартиросяна – це, безумовно, сквер європейського рівня. В інших парках і скверах встановили дитячі та спортивні майданчики. Таку соціальну направленість ми плануємо продовжувати і в наступному році.

-         Цьогоріч Главою держави, окреслені соціальні ініціативи. як вони реалізуються в районі?

-         Соціальні ініціативи Президента – це насамперед підвищення соціальних стандартів для тих людей, які самі не можуть себе підтримати, тобто найбільш вразливих верств населення. Це і ветерани війни, і люди з обмеженими можливостями, і малозабезпечені сім’ї. Так, уже в цьому році збільшено державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, інвалідам. Серед пріоритетних завдань, окреслених Главою держави, стовідсоткове забезпечення інвалідів протезами та візками. Це дасть змогу підвищити якість життя даної категорії громадян та наблизити їх до європейських стандартів. В основу виконання соціальних ініціатив покладена і профілактика соціального сирітства та здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

     Ще за 10 місяців поточного року в районі створено понад 13 тисяч нових робочих місць, а за сприяння районного центру зайнятості працевлаштовано майже 1 тисячу осіб.

     Але питаннями соціального захисту в районі ми займаємося давно. У нас діють два Територіальні центри, які щодня надають допомогу 4 тисячам мешканців. І як нам не доводиться важко фінансово, ми цих людей не кидаємо на призволяще. Допомагають нам і суб’єкти підприємницької діяльності, яким, до речі, ми напередодні минулого нового року зробили подарунок – відкрили двері Центру адміністративних послуг.

-         Цікаво, скільки щодня людей відвідують Центр?

-         Передусім відзначу, що ми першими у місті відкрили Центр адміністративних послуг на першому поверсі адміністрації. Тут всі зручності: керування електронною чергою, відділення банку, Інтернет, кав’ярня. Щодня до нас приходить до 500 чоловік. Я іноді спускаюся в хол і спілкуюся з людьми, слухаю їхні побажання.

-         Як часто спілкуєтеся з мешканцями поза кабінетом?

-         Я роблю об’їзди території з колегами постійно. Власне, з цього, з 6-ї години ранку, і розпочинається мій робочий день. Я знаю проблеми кожної улиці, кожного будинку.

     Щодо спілкування з людьми, то до мене часто підходять на вулиці, телефонують. Я проглядаю кожне звернення і на кожне реагую. У деяких випадках я особисто телефоную людині, яка надіслала прохання чи скаргу в адміністрацію. Я відкритий для спілкування.

-         Іване Петровичу, на порозі 2013 рік. Ваші побажання мешканцям району?

-         Бажаю всім солом’янцям міцного здоров’я, благополуччя в родинах і домашнього затишку. Залишити всі негаразди в минулому році і перегорнути сторінку календаря з впевненістю, що у новому році все буде добре.

 

Розмову вела Наталія КАПУСТЯНСЬКАВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter