Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

орг.7

орг.7
орг.7

 

Наводимо лад у районі

 

 

 

   Нагадаємо читачам, що з травня в Києві стартувала комплексна програма з благоустрою й асфальтування прибудинкових територій. До цієї роботи залучені як комунальні служби, так підрядні організації. До того ж хід виконання цього обсягу робіт на постійному контролі у голови КМДА Олександра Попова. Більше того, міський очільник вже доручив головам райдержадміністрацій та спеціалістам профільних підрозділів уже зараз розробити міську програму озеленення та благоустрою на 2013 рік.

 

   Чисто, затишно та ком­фортно має бути у кожному київському дворі. Саме з цією метою у столиці стар­тувала комплексна програ­ма ремонту та благоустрою житлового фонду і прибу­динкових територій. За сло­вами голови Київської місь­кої адміністрації Олександра Попова, у столиці має бути відремонтовано 290 найза- недбаніших дворів, зокрема і у Солом'янському районі. Про це наша розмова з пер­шим заступником голови райдержадміністрації Ан­дрієм ЛАПАНЕМ (на знімку).

 

-         Андрію Григоровичу, насамперед, розкажіть, будь ласка, що це за нова Програма?

-         Для покращення та за­безпечення належного стану житлово-комунального гос­подарства Солом'янського району та міста Києва в цілому Київською міською державною адміністраці­єю впроваджено програму комплексної реконструкції житлового фонду та приле­глих територій. Відтак, окрім заміни асфальтового по­криття, програма передба­чає ремонт усіх занедбаних під'їздів, ліфтів, освітлення, озеленення, відновлення дитячих і спортивних май­данчиків, а де необхідно - ремонт дахів та навіть бю­ветів.

 

-         За яким критерієм відбирали двори для ре­монту?

-         Формували список колегіально - за участю гро­мадськості та подавали його до КМДА. Кожну із локацій відпрацювала спеціальна комісія. Вона визначала пе­релік та обсяг робіт у кожно­му окремому дворі.

 

-         Наскільки мені відо­мо, роботи вже ведуться. За якими адресами вони вже виконані і ще будуть виконуватись?

 

-         На сьогодні вже ви­конано роботи з ремонту сходових клітин та влашту­вання освітлення під'їздів у житлових будинках за адре­сами: вул. Волинська, 2 та вул. Вінницька, 12/10, роз­почато підготовчі роботи за адресами: просп. Відрадний, 38-А та 38-Б, завершено ас­фальтування прибудинкових      територій та міжквартальних проїздів по проспекту Повітрофлотському, 52, вул. П. Радченка, 12-14  та вул. Мар­тиросяна, 10/22-14-16/14, а також по вул. Урицького, 13, 15, 17, 19, 21.

   Загалом до кінця року планується виконати ремонтні роботи з асфальту­вання прибудинкових територій та міжквар­тальних проїздів на 20 об'єктах району, ре­монту сходових клітин та влаштування освіт­лення 346 під'їздів у 103 житлових будин­ках, здійснити заміну (реконструкцію) та мо­дернізацію 24 ліфтів, так вже розпочато підготовчі роботи за адресами: просп. Відрадний, 38-А та 38-Б, вул. Комарова, 30/28.

 

-         Андрію Григоровичу, деякі кандидати в депу­тати приписують собі, що вони ініціатори цих робіт. То насправді за чиї кошти ведуться роботи?

-         Ремонтні роботи здій­снюються за рахунок коштів Державного бюджету, а ініці­атива цієї програми спрямо­вана від Уряду країни - осо­бистий контроль якої виконує голова Київської міської адмі­ністрації Олександр Попов.

   В свою чергу зараз йде передвиборча кампанія і деякі кандидати в депутати, корис­туючись нагодою, розміщу­ють оголошення на під'їздах житлових будинків, де про­водиться чи планується про­ведення ремонтних робіт, що виконання цих робіт здійсню­ється за їх ініціативою.

 

Розмову вела

Наталія КАПУСТЯНСЬКАВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter