Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

орг.6

орг.6
орг.6

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ: ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

    15 травня ц. р. відбулась апаратна нарада, на якій було розглянуто низку питань, зокрема про підсумки святкування 67-ї річниці Перемоги, про стан правової роботи в структурних підрозділах, про стан та розвиток фізичної культури і спорту та святкування у районі 1530-річчя Києва. Загалом ця апаратна нарада пройшла у піднесеному настрої: найактивніші учасники параду отримали з рук голови райдержадміністрації  подяки і грамоти. І повірте, почуте від військових нагороджених під крокування: «Служу українському народові», надало особливого шарму.

 

   Які відбулись заходи з на­годи відзначення Дня Пе­ремоги, розповіла начальник культури, туризму та охорони культурної спадщини Олена Максимова. Зокрема, прой­шов парад на Солом'янці, у якому взяли участь особовий склад Міністерства оборони України, Академії внутрішніх справ та підрозділи військо­вих частин, дислокованих у районі.

   Як відзначив голова рай­держадміністрації Іван Си­доров, День Перемоги - це особливе свято. І віддаємо шану простому солдату, який врятував світ від фашизму. «У сьому є істина і правда», - відзначив районний очільник. А попереду ще одне важливе свято - відзначення 1530-річ­чя нашої славної столиці - Ки­єва. І в зв'язку з цим у районі пройде 50 важливих заходів.

   Сьогодні як у місті, так і в районі важливого значен­ня набуває рух за здоровий спосіб життя. І як відзначила начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Кустова, сьогодні у районі збільшується кількість ба­жаючих займатися спортом. Тим паче, що у районі є всі для цього можливості, адже має­мо 50 спортивних споруд і 19 клубів за місцем проживання. Щоправда, деякі з них потре­бують ремонту. Але це питан­ня часу. Головне, як відзначив начальник Головного управ­ління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київ­сякої міської  державної адміністрації) Володимир Вовк, який взяв участь у нараді, збережено клуби за місцем проживання. І тепер залишається їх тільки вдосконалюва­ти та пропагувати здоровий спосіб життя.

 

Наталя КИР’ЯНОВАВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter