Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

орг.1

орг.1
орг.1

 

З ДНЕМ КИЄВА, ДОРОГІ СОЛОМЯНЦІ!

 

   Сьогодні ми відзначаємо 1530-річчя Києва з гордістю за його славну істо­рію та сучасні досягнення. Наше міс­то динамічно розвивається, і в цьому впевненому русі вперед є велика спільна заслуга усіх його мешканців. Більшість із нас тут виросли, навча­лися, будували і продовжують буду­вати своє життя - у кожного є щось особисте, що нероздільно пов'язує його з цим величним містом.

   У нашому Солом'янському ра­йоні живуть талановиті та енергійні люди. І зі своїм колосальним потен­ціалом ми робимо достойний внесок в розбудову столиці України, відкриваючи нові соціально важливі об'єкти, облаштовуючи парки та сквери, роблячи нові спортивні, куль­турно-мистецькі чи інші досягнення. І з кожним роком ми докладаємо максимум зусиль, щоб усе більше місць та об'єктів нашого району стали візитівкою столиці України. Ми живемо однією спільною метою і за єдиним покликан­ням - зробити наше місто красивим і щасливим. Якщо ко­жен з нас буде про це пам'ятати, то вже завтра життя Києва вийде на якісно інший рівень, а його обличчя набуде нових яскравих кольорів.

   Дорогі солом'янці! У День народження нашого міста прийміть слова щирої вдячності за любов і дбайливе став­лення до нашого спільного дому.

   З Днем народження, Києве!

 

З повагою,

голова Солом'янської районної

в м. Києві державної адміністрації

Іван СИДОРОВВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter