Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто57

Місто57
Місто57

 

Совки: право на комфорт

 

     Солом’янський район має найбільший приватний сектор у столиці. Мабуть, чи не найбільше у ньому і проблем, які хоча повільно, але розв’язуються

 

     Кореспондент газети днями побував у мікрорайо­ні «Совки», щоб побачити на власні очі, як вирішуються проблеми мешканців. На­разі там тривають роботи з прокладання каналізаційних мереж. Ще у 2008 році було розроблено проект будів­ництва каналізаційної ме­режі протяжністю 12,3 км з обов’язковим відновленням пошкодженого дорожнього покриття після завершення робіт. Але тільки в цьому році розпочались роботи. На сьо­годні прокладено 7,5 км кана­лізаційної мережі.

     Ми йдемо центральною вулицею приватного секто­ра Совки. Моїми співроз­мовницями є голова ОСН «Совки» Клара Редько та заступник голови Людми­ла Захарченко. Людмила Іванівна корінна киянка, народилась у цьому мікро­районі, то майже все знає про Совки. «Ось тут буяли сади,- розповідає пані Людмила. А це будується церква, а це наша школа, яку готують саме до нового навчального року - відчуваєте: запах свіжої фар­би».

     Ми піднімались вгору, по­декуди валялись пляшки і па­пірці. Клара Миколаївна, поба­чивши нашу реакцію на сміття, відразу заговорила, що вже тривалий час тут проводяться бесіди з мешканцями, щоб не викидали сміття за двір, і по­хвалилася, що на вулиці (по дорозі в аеропорт «Жуляни») поставили шлагбаум (дякую­чи приватному підприємцю) - відтепер сміття КАМАЗами не вивозиться. Стихійні звалища -подолали нарешті! Тож по­долаємо і такі поодинокі міні-звалища сміття.

     Ми пройшлись по вулиці Сумській, де становлено 36 каналізаційних люків. Ро­бітники саме встановлю­вали водогінні кільця. До нас підходили мешканці й дякували, що нарешті ро­блять у Совках те, що не зробили ЗО років тому. От тільки, аби благоустрій ще після виконання робіт здій­снювали так як треба - на совість. Погляньте, як після робіт заасфальтували до­ріжки! Аби галочку поставити! -бідкалася жіночка з вулиці Сигнальної.

     Під кінець нашої зустрічі мешканці просили подякува­ти районну владу і нагадати, що потрібно ще й заасфаль­тувати вулицю Яблуневу.

     Ми йшли вулицею Яблуневою… Праворуч росли груші, які цього річ добре вродили, ліворуч – калина й абрикоса. І чому Яблунева?!

 Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter