Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто56

Місто56
Місто56

 

Зустріч у мікрорайоні Совки

 

      Днями голова райдержадміністрації Максим Луцький зустрівся з мешканцями мікрорайону Совки та ознайомився зі станом виконання каналізаційних робіт по вулиці Сумській. 

      Проблема каналізації є однією із найважливіших у даному мікрорайоні. Вже багато років жителі Совок відстоюють своє право на комфортні умови життя та належний екологічний стан території, де вони прожи­вають. Під нас зустрічі під­німалися також такі питання, як цілодобовий шум літаків з аеропорту «Жуляни», відсут­ність медичного пункту, не­належний стан дороги на вул. Яблуневій та ін.

     Нагадаємо, за ініціа­тиви районної влади ще у 2008 році було розроблено проект будівництва кана­лізаційної мережі в мікро­районі Совки протяжністю 12,3 км з обов'язковим відновленням пошкодженого дорожнього покриття після закінчення робіт. У Програмі економічного і соціального розвитку м. Києва 2013 року на продовження робіт щодо будівництва каналізаційних мереж в мікрорайоні Совки передбачено фінансування в розмірі 2 млн. грн. На 1 січня 2013 року прокладено 6,6 км каналізаційної мережі, на що профінансовано з місцевого бюджету 12,9 млн. грн.Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter