Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

місто55

місто55
місто55

 

Боротьба з підтопленнями у Жулянах

 

     У Жулянах почалась боротьба з підтопленнями. Виконання робіт під особистий контроль взяв голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Луцький

 

     Найбільше від підтоплен­ня потерпали мешканці вули­ці Ватутіна.

     За дорученням Максима Луцького розроблено проект відведення поверхневих вод з цієї території.

     Сьогодні виконання цього проекту у стані завершення: викопано рів для талої води, який унеможливить підто­плення будинків жителів Жулян. Начальник управління МНС у Солом’янському райо­ні Анатолій Ткач продемон­стрував журналістам план проекту по відведенню поверхневих вод, а також фотографії підтоплення. «Глибина води тут сягала близько метра», - пригадує він.

     Максим Луцький запро­понував розкидати землю рову на дві сторони замість однієї, аби утворився захис­ний бар’єр для людей, адже не усім помітна попереджу­вальна табличка.

     «Ми обов’язково прове­демо ще й просвітницьку ро­боту серед населення, щоби не засмічували рів», - пообі­цяв головний МНСник району.

     «Весною у нас тут тво­рився жах: все було у воді, - бідкається місцевий житель Юрій. І додає: «Тепер ми дуже раді, що, нарешті, відчуємо грунт під ногами замість води та багнюки».Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter