Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто50

 

Розпорядження № 860 від 4 червня 2013 року
 

Про передачу функцій замовника протизсувних заходів на схилах Божкового яру в Солом’янському районі

 

      Відповідно до підпункту 1 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12 і 32 Закону України “Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 1996 року № 1369 “Про інженерний захист територій, об’єктів і споруд від зсувів”, постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2012 року № 466 “Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт”, рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051 “Про Правила благоустрою міста Києва”, з метою своєчасного виконання протизсувних заходів на схилах Божкового яру в Солом’янському районі міста Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

 

1. Передати функції замовника робіт з виконання протизсувних заходів на схилах Божкового яру в Солом’янському районі м. Києва комунальному підприємству “Дирекція з капітального будівництва та реконструкції “Київбудреконструкція” (далі — КП “Київбудреконструкція”).
2. Публічному акціонерному товариству “Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт” в установленому порядку вжити організаційно-правові заходи, пов’язані з виконанням пункту 1 цього розпорядження, в тому числі передати КП “Київбудреконструкція” всі наявні документи, які засвідчують права та обов’язки замовника, документацію, пов’язану з проведенням процедури закупівель.
3. Комунальному підприємству “Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт” в установленому порядку передати КП “Київбудреконструкція” обсяги незавершеного будівництва на момент передачі, проектно-кошторисну, договірну, бухгалтерську документацію, обладнання та матеріали, що придбані для комплектації об’єктів, та інші документи, пов’язані з виконанням робіт.
4. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до програм економічного і соціального розвитку міста Києва на 2013 рік та на наступні роки.
5. КП “Київбудреконструкція”:
5.1. Визначити підрядну організацію для виконання протизсувних заходів на схилах Божкового яру в Солом’янському районі міста Києва у встановленому законодавством порядку.
5.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання підготовчих та будівельних робіт.
5.3. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051.
5.4. Забезпечити виконання протизсувних заходів на схилах Божкового яру в Солом’янському районі міста Києва та введення об’єкта в експлуатацію в установленому порядку.
6. Під час укладання замовником договору підряду на виконання протизсувних заходів на схилах Божкового яру в Солом’янському районі міста Києва передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об’єкта.
7. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт з виконання протизсувних заходів на схилах Божкового яру в Солом’янському районі міста Києва зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.
8. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку зарахування майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва після завершення робіт з виконання протизсувних заходів на схилах Божкового яру в Солом’янському районі міста Києва.
9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 15 березня 2004 року № 393 “Про здійснення протизсувних заходів на схилах Божкового яру”.
10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова  О. ПоповВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter