Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто49

 

Розпорядження № 888 від 6 червня 2013 року
 

Про виконання протизсувних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської

 

     Відповідно до підпункту 1 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12 і 32 Закону України “Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанов Кабінету Міністрів України від 08 листопада 1996 року № 1369 “Про інженерний захист територій, об’єктів і споруд від зсувів”, постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466 “Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт”, рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051 “Про Правила благоустрою міста Києва”, протоколу від 11 квітня 2013 року № 30 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та з метою виконання протизсувних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

 

1. Визначити комунальне підприємство “Дирекція з капітального будівництва та реконструкції “Київбудреконструкція” (далі КП “Київбудреконструкція”) замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання протизсувних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської.
2. КП “Київбудреконструкція” на виконання пункту 1 цього розпорядження:
2.1. Визначити проектну організацію для розробки проектно-кошторисної документації на виконання протизсувних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської у порядку, встановленому законодавством України.
2.2. Забезпечити розробку і затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації на виконання протизсувних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської.
2.3. Після виконання підпунктів 2.1 та 2.2 пункту 2 цього розпорядження визначити підрядну організацію для виконання протиаварійних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської у порядку, визначеному Законом України “Про здійснення державних закупівель”.
2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання підготовчих і будівельних робіт.
2.5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051.
2.6. Забезпечити виконання протизсувних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської та введення об’єкта в експлуатацію в установленому порядку.
3. Під час укладання замовником договору підряду на виконання протизсувних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об’єкта.
4. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати у встановленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідні інвестиційні пропозиції щодо включення об’єкта “Протизсувні роботи на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської” до програм економічного і соціального розвитку міста Києва на 2013 рік та на наступні роки.
5. Взяти до відома, що все майно після завершення протизсувних робіт на схилі Батиєвої гори на розі вулиць Локомотивної та Краснодонської зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.
6. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку зарахування майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва після завершення протизсувних робіт.
7. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова  О. ПоповВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter