Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

місто48

 

Розпорядження № 1028 від 25 червня 2013 року

 

Про ліквідацію аварійної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 600 мм на вул. Зеленогірській  

у Солом’янському районі

 

     Відповідно до підпункту 1 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21 серпня 2012 року № 53 “Про аварійну ситуацію, яка склалася на каналізаційному колекторі Д=600 мм на вул. Зеленогірській, За у Солом’янському районі” та з метою ліквідації аварійної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 600 мм на вул. Зеленогірській у Солом’янському районі м. Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування: 

 

1. Визначити Публічне акціонерне товариство “Акціонерна компанія “Київводоканал” (далі — ПАТ “АК “Київводоканал”) замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт з ліквідації аварійної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 600 мм на вул. Зеленогірській у Солом’янському районі.
2. ПАТ “АК “Київводоканал”:
2.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.
2.2. Розробити проектно-кошторисну документацію, провести її експертизи та затвердити в установленому порядку.
2.3. Забезпечити виконання робіт з ліквідації аварійної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 600 мм на вул. Зеленогірській у Солом’янському районі м. Києва відповідно до затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації.
2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
2.5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051.
2.6. Забезпечити безпеку дорожнього руху та безпечний прохід пішоходів і проїзд транспортних засобів спеціального призначення шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків, огородження місць роботи, освітлення, сигнальних ліхтарів у місцях виконання робіт протягом усього періоду виконання робіт.
2.7. Після завершення робіт відновити благоустрій зеленої зони та передати за актами комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва.
3. Під час укладання замовником договору підряду на виконання робіт з ліквідації аварійної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 600 мм на вул. Зеленогірській у Солом’янському районі м. Києва передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконання робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об’єкта.
4. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2013 рік.
5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова О. ПоповВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter