Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто47

 

Розпорядження № 1021 від 25 червня 2013 року

 

Про ліквідацію аварійної ситуації на Виборзькому каналізаційному колекторі діаметром 1500 мм на вул. Борщагівській, 128

 

     Відповідно до підпункту 1 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 липня 2012 року № 42 “Про проведення робіт з ліквідації аварійної ситуації на Виборзькому каналізаційному колекторі Д=1500 мм на вул. Борщагівській, 128 у Солом’янському районі” та з метою ліквідації аварійної ситуації на каналізаційному колекторі діаметром 1500 мм на вул. Борщагівській, 128 у м. Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування: 

 

1. Визначити Публічне акціонерне товариство “Акціонерна компанія “Київводоканал” (далі — ПАТ “АК “Київводоканал”) замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт з ліквідації аварійної ситуації на Виборзькому каналізаційному колекторі діаметром 1500 мм на вул. Борщагівській, 128.
2. ПАТ “АК “Київводоканал”:
2.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.
2.2. Розробити проектно-кошторисну документацію, забезпечити проведення її експертизи та затвердити в установленому порядку.
2.3. Забезпечити виконання робіт з ліквідації аварійної ситуації на Виборзькому каналізаційному колекторі діаметром 1500 мм на вул. Борщагівській, 128 у м. Києві відповідно до затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації.
2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
2.5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051.
2.6. Розробити та погодити з УДАІ ГУ МВС України в м, Києві схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.
2.7. Забезпечити безпеку дорожнього руху та безпечний прохід пішоходів і проїзд транспортних засобів спеціального призначення шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків, огородження місць роботи, освітлення, сигнальних ліхтарів у місцях виконання робіт протягом усього періоду виконання робіт.
2.8. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини за типом існуючого на повну ширину проїзної частини по всій довжині розриття, а тротуарів — за типом існуючого на ділянці в межах розриття та передати за актами комунальному підприємству “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’ янського району м. Києва”.
З. Під час укладання замовником договору підряду на виконання робіт з ліквідації аварійної ситуації на Виборзькому каналізаційному колекторі діаметром 1500 мм на вул. Борщагівській, 128 у м. Києві передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконання робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об’єкта.
4. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2013 рік.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.


Голова О. ПоповВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter