Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто46

 

Розпорядження № 1204 від 19 липня 2013 року

Про виконання робіт з реконструкції кабельних мереж напругою

10 кВ на вулицях Михайла Донця та Героїв Севастополя в Солом’янському районі

 

     Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про благоустрій населених пунктів”, з метою підвищення надійності системи електропостачання в місті Києві та враховуючи звернення СТРУКТУРНОГО ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ “КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ” ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “КИЇВЕНЕРГО” (далі — СВП “КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ”) від 13 березня 2013 року № 030/52-2096, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

 

1. ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ “КИЇВЕНЕРГО” (далі — ПАТ “КИЇВЕНЕРГО”) здійснити за власні кошти відповідно до розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації з 20 липня 2013 року до 31 грудня 2013 року виконання робіт з реконструкції кабельних мереж напругою 10 кВ з розриттям тротуарів на вулицях Михайла Донця та Героїв Севастополя в Солом’янському районі.
Перехід проїзних частин вул. Героїв Севастополя здійснити закритим способом методом горизонтального буріння.
Цей проект не передбачає повного або часткового перекриття руху на проїзних частинах зазваних вулиць.
2. ПАТ “КИЇВЕНЕРГО”:
2.1. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
2.2. Погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему тимчасової організації дорожнього руху.
2.3. Під час виконання будівельних робіт на тротуарах забезпечити вільний і безпечний прохід пішоходів та проїзд автотранспорту до прилеглих будинків і установ, встановивши відповідну огорожу, а також у разі необхідності пішохідні містки шириною не менше 1,5 м.
2.4. Роботи, зазначені у пункті 1 цього розпорядження, при необхідності виконувати в тризмінному режимі, забезпечуючи проїзд автотранспорту не менше ніж 3,5 м.
2.5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою м. Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051.
2.6. Після завершення робіт відновити покриття проїзних частин (заїзди в двори), тротуарів за типом існуючого та передати їх за актом комунальному підприємству “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району міста Києва”.
3. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на заступника директора із забезпечення виробництва СВП “КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ” ПАТ “КИЇВЕНЕРГО” Головатенка С. М.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова О. ПоповВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter