Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто45

 

Про видачу ліцензій ДП «Завод 410 ЦА»

 

Розпорядження № 1002 від 18 червня 2013 року

 

     Відповідно до пункту 42 частини третьої статті 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.12.2012 № 2192 «Про ліцензування провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення», враховуючи рішення Ліцензійної комісії (протокол № 7 від 13.06.2013), в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

 

  1. Видати ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЗАВОД 410 ЦА» (код ЄДРПОУ 01128297, м. Київ, проспект Повітрофлотський, будинок 94) ліцензії:
  • на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) строком дії п’ять років;
  • на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами строком дії п’ять років;
  • на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії строком дії п’ять років.
  1. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Голубченка А. К.

 

Голова О. ПоповВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter