Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто41

 

Розпорядження № 1457 від 22 серпня 2013 року

Про санацію водопровідних мереж Д=300, 400 мм

на вул. Шевченка та вул. Леніна в мікрорайоні Жуляни

 

      Відповідно до підпункту 1 пункту “а” частини першої статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 червня 2013 року № 50 про технічний стан та умови подальшої експлуатації водогону в мікрорайоні Жуляни в Солом’янському районі, з метою проведення робіт із санації водопровідних мереж Д=300, 400 мм на вул. Шевченка та вул. Леніна в мікрорайоні Жуляни, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

 

1. Визначити Публічне акціонерне товариство “Акціонерна компанія “Київводоканал” (далі — ПАТ “АК “Київводоканал”) замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт із санації водопровідних мереж Д=300, 400 мм на вул. Шевченка та вул. Леніна в мікрорайоні Жуляни.
2. ПАТ “АК “Київводоканал”:
2.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.
2.2. Забезпечити розробку проектно-кошторисної документації, проведення її експертизи та затвердити в установленому порядку.
2.3. Забезпечити виконання робіт із санації водопровідних мереж Д=300, 400 мм на вул. Шевченка та вул. Леніна в мікрорайоні Жуляни відповідно до затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації.
2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.
2.5. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року № 1051/1051.
2.6. Розробити та погодити з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.
2.7. Забезпечити безпеку дорожнього руху та безпечний прохід пішоходів, проїзд транспортних засобів спеціального призначення шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків, огородження місць роботи, освітлення, сигнальних ліхтарів у місцях виконання робіт протягом усього періоду виконання робіт.
2.8. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини за типом існуючого на повну ширину проїзної частини по всій довжині розриття, а тротуарів — за типом існуючого на ділянці, в межах розриття та передати за актами на утримання комунальному підприємству “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва”.
3. Під час укладання замовником договору підряду на виконання робіт із санації водопровідних мереж Д=300, 400 мм на вул. Шевченка та вул. Леніна в мікрорайоні Жуляни передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконання робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об’єкта.
4. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт на об’єкті, зазначеному у пункті 1 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва з подальшою передачею у володіння та користування відповідним експлуатуючим організаціям.
5. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку зарахування майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва після завершення робіт на об’єкті, зазначеному у пункті 1 цього розпорядження.
6. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2013 рік та наступні роки робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.
7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова О. Попов

 Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter