Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто41

 

Органи самоорганізації

населення Жулян - 10 років

 

     Саме ОСН «Комітет мікрорайону «Жуляни» представляє місцеву територіальну громаду Жулян, інтереси та проблеми якої дуже серйозні, адже це мікрорайон приватної забудови.

 

     Незважаючи на десятилітній ювілей отримання офіційного статусу ОСН, створення комітету відбувалось ще в далекі 80-і минулого сторіччя. Після приєднання у 1988 році села Жулян до м. Києва була організована Рада самоврядування в кількості 28 чоловік на чолі з головою ради Антоном Харченком. З 1992 року на громадських засадах почесну місію голови ради виконував старожил мікрорайону Микола Середюк, який почесно передав керівництво радою самоврядування обраному у 1996 році до районної ради депутатів Валерію Абраменку. З прийняттям Закону України «Про органи самоорганізації населення» у 2001 році постало питання про об’єднання мешканців мікрорайону в представницький орган. А це був нелегкий шлях ініціативної групи, яку очолила Тамара Семенчук. Проведення зборів, обрання голів вуличних комітетів, збір підписів та оформлення необхідної документації – неповний перелік підготовчої роботи ініціативної групи.

     Лише в 2003 році рішенням Київради надано дозвіл на легалізацію ОСН «Комітет мікрорайону «Жуляни». За останнє десятиліття мікрорайон розбудувався, височіє сучасна красуня – загальноосвітня школа, встановлено перший дитячий майданчик. Наразі нинішній керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Жуляни» Сергій Ісаєв з командою однодумців сповнені оптимізму, адже за результатами виїзної наради голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова розпочато роботи по відновленню асфальтового покриття проїжджої частини вулиць та облаштуванню зовнішнього освітлення біля дитячого садка тощо. Це надбання – результат праці великого та дружнього колективу ОСН «Комітет мікрорайону «Жуляни».

     29 травня під час урочистостей з нагоди 10-річчя з дня заснування ОСН очільник Солом’янського району Максим Луцький нагородив найактивніших представників районними відзнаками.

 

Оксана Лавріненко,

начальник відділу з питань

внутрішньої політики та

зв’язків з громадськістюВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter