Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто40

Місто40
Місто40

 

Робоча поїздка у Жуляни

 

     Солом’янський район має найбільший приватний сектор серед районів столиці. Звісно, і найбільше проблем мають мешканці саме таких мікрорайонів.

 

     Наприкінці травня у мі­крорайоні Жуляни побував голова  КМДА Олександр Попов. Очільник КМДА по­спілкувався з мешканцями, оглянув дитячий садок, відві­дав церкву та проінспектував стан дорожнього покриття.

     «Тут накопичилося дуже багато локальних та систем­них проблем. Безумовно, що профінансувати усе й одразу ми не зможемо, але поетапно повинні вирішити ці пробле­ми. Наприклад, 22 кілометри доріг - у жахливому стані. Ми найближчими днями розпо­чнемо ремонт центральних вулиць мікрорайону, пе­редусім тих, де проходять маршрути громадського транспорту», - зазначив Олександр Попов.

     Щоправда, це не єдине нагальне питання, яке по­требує розв’язання. Мешкан­ці стурбовані підтопленням низинних територій мікро­району. Єдиний ефективний варіант вирішення проблеми - водовідведення. Для цьо­го в мікрорайоні планується вдосконалити дренажну сис­тему.

     «Ми повинні здійснити низку заходів, аби уникну­ти підтоплень весною. Що ж стосується розчищення рус­ла річки Нивка, то сьогодні вже є проект, розроблений у минулі роки. Мешканці Жулян пам’ятають, що коли русло було розчищене - підтоплень було набагато менше», - на­голосив Олександр Попов.

     Наостанок Олександр Павлович пообіцяв знову приїхати у Жуляни та особис­то перевірити виконання сво­їх доручень.

     Коли верстався номер, голова райдержадміністрації Максим Луцький перевірив як йде відновлення асфаль­тового покриття проїзної частини вулиць Шевченка, Героїв війни та ін. й хід робіт зовнішнього освітлення те­риторії дошкільного навчаль­ного закладу №211, а також зміст доручень голови КМДА доведена до мешканців мікрорайону.  

 

Ната Кир’яноваВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter