Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто39

Місто39
Місто39

 

Зустріч з активом мікрорайону Жуляни

     Солом’янський район має найбільший приватний сектор у місті. Звісно, проблем у приватному секторі вистачає. Це: і водовідведення, і каналізація, і ремонт доріг.

 

      Ці питання підні­малися на зустрічі 17 квітня ц. р. активу мі­крорайону Жуляни з керівництвом району: головою райдержадміністрації Максимом Луцьким, першим за­ступником голови Ан­дрієм Лапанем.

      Особливо турбує мешканців водовідведення. І хоча вже здали в експлуата­цію водовідведення на 17 ву­лицях, утім, ще залишається не розв’язаною проблема на 12 вулицях. Але і на тих ву­лицях, де є вода, прориває труби. За словами голови ву­личного комітету Валентини Сідляренко, скажімо, тільки на вулиці Т. Шевченка за рік відбулось 150 таких пошко­джень.

      Як відзначила секретар самоврядування Валентина Мишко, мешканців турбує енергопостачання - постійно немає напруги, адже ця сис­тема була побудована ще у 60-х роках.

       Амбулаторія медичної допомоги, Будинок культури, дитячий садочок... Це дале­ко не повний перелік об’єктів соціальної інфраструктури, які потребують капітального ремонту.

      Про дороги, освітлення, світлофори - окрема розмо­ва. Ті, хто хоч раз побував у Жулянах, мабуть, вже не за­хочуть їхати «битими» доро­гами. Тим паче, ще й світло­фора немає...

     Тож під час зустрічі одна сторона висувала низку про­блем, друга - уважно вислу­ховувала, протоколювала й обіцяла, що поступово буде вирішувати проблеми мікро­району, які через недостатнє фінансування переносяться з року в рік.

 

 

Наталія Кириченко
Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter