Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто38

Місто38
Місто38

 

Батиєва гора «під наглядом»

 

     7 червня ц. р. відбулося засідання Постійної Комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) з порядком денним: «Про зсувонебезпечний стан схилів м. Києва», в якому взяв участь голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Луцький.

 

    Під час проведення за­сідання комісією було визна­чено 11 зсувонебезпечних ді­лянок м. Києва, які отримали статус регіонального рівня. Серед зсувонебезпечних ді­лянок, 3 ділянки знаходяться у Солом’янському районі, зо­крема, на розі вулиць Локо­мотивної та Краснодонської; Провідницької та Радісної; на схилі Совської балки біля вул. Петра Радченка.

     Нагадаємо, 6-8 квітня у зв’язку з ін­тенсивним таненням великої кількості снігу на території району відбулося декілька зсувів ґрунту на схилах Батиєвої гори. В зоні зсуву опи­нились газові мережі, лінія зовнішнього освітлення, ме­режа дощової каналізації, перепадний колодязь випуску з порталу дренажно-штольневої системи-41 КП «СУППР» та земельна ділянка на вул.. Провідницькій.

     Відразу було закрито в’їзд автотранспорту до місця просідання грунту зі сторони площі П. Кривоноса та вул.. Краснодонської, встановлено огороджу- вальні знаки та по­переджувальні знаки щодо об’їзду аварій­ної частини дороги; обмежено та відве­дено поверхневі води від ділянки зсуву; проведемо демонтаж опор освітлення та розподільчого щита, розташованих на аварійній ділянці та перенесено їх на безпечну відстань із забезпеченням освітлення вулиць Локомотивної та Краснодонської.

     На сьогодні як повідомили редакції активних загострень зсуву немає.

 

Наталія Кириченко Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter