Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто28

 

Про зміни в режимі роботи станції метрополітену «Політехнічний інститут» у зв’язку з капітальним ремонтом ескалаторів

 

Розпорядження № 2390 від 29 грудня 2012 року

 

     Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення проведення планового капітального ремонту ескалаторів на станції метрополітену «Політехнічний інститут» комунального підприємства «Київський метрополітен», в межах функцій органу місцевого самоврядування:

 

1. Дозволити комунальному підприємству «Київський метрополітен»:

1.1. Провести з 09 січня 2013 року до 24 травня 2013 року капітальний ремонт ескалаторів на станції метрополітену «Політехнічний інститут».

1.2. Закривати станцію «Політехнічний інститут» на вхід щоденно у робочі дні з 7 год. 30 хв. до 10 год. 30 хв. Для забезпечення перевезень пасажирів на поверхню двома ескалаторами.

1.3. За необхідності в разі значного збільшення пасажиропотоку на вихід закривати станцію «Політехнічний інститут» на вхід для організації безпечного виходу пасажирів із станції.

1.4. Завчасно поінформувати пасажирів на станціях метрополітену через оголошення та через гучномовне оповіщення про зміни в режимі роботи станції метрополітену «Політехнічний інститут».

2. Головному управлінню транспорту та зв’язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з 09 січня 2013 року до 24 травня 2013 року на період закриття станції метрополітену «Політехнічний інститут» на вхід для пасажирів у разі необхідності внести зміни в роботу міського наземного пасажирського транспорту загального користування.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова О. ПоповВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter