Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто25

 

Розпорядження № 26 від 14 січня 2013 року
 

Про будівництво інженерних мереж до житлового будинку на вул. Ушинського, 14а у Солом’янському районі

 

     Відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про дорожній рух”, зважаючи на звернення Публічного акціонерного товариства “Холдингова компанія “Київміськбуд” від 26.11.2012 № 9991/0/2-12, з метою надійного водопостачання та водовідведення житлового будинку на вул. Ушинського, 14а у Солом’янському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Публічному акціонерному товариству “Холдингова компанія “Київміськбуд” у термін з 15.01.2013 до 30.09.2013 згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією за умови виконання вимог п.2 цього розпорядження здійснити,а саме:
будівництво водопровідної мережі на вул. Михайла Мишина {від вул. Молодогвардійської до вул. Волинської) відкритим способом з тимчасовим частковим розриттям проїзної частини та обмеженням руху транспорту на вул. Михайла Мишина, Молодогвардійській, Волинській;
заміну цегляних колодязів залізобетонними на каналізаційній мережі по вул. Ушинського (від вул. Мартиросяна до каналізаційного колектора діаметром 600 мм в районі Чоколівського бульвару) відкритим способом з тимчасовим частковим розриттям проїзної частини та обмеженням руху транспорту на вул. Ушинського, Мартиросяна, Уманській, бульв. Чоколівському.
2. Публічному акціонерному товариству “Холдингова компанія “Київміськбуд”:
2.1. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт;
2.2. При виконанні робіт дотримуватись Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051;
2.3. Розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху на період виконання робіт;
2.4. До початку виконання робіт встановити відповідні дорожні знаки, огорожу, освітлення, сигнальні ліхтарі, необхідну кількість пішохідних містків та забезпечити безпечний прохід пішоходів і проїзд транспортних засобів в місцях виконання робіт;
2.5. Роботи виконувати у тризмінному режимі, забезпечуючи проїзд для транспорту не менш ніж 3,5 м;
2.6. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини за типом існуючого на повну ширину проїзної частини по всій довжині розриття, а тротуарів – на всю ширину фігурними елементами мощення і передати їх за актом комунальному підприємству “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва”.
3. Відповідальність за безаварійне та своєчасне виконання робіт покласти на віце-президента ПАТ “ХК “Київміськбуд” Шевчука Е. Г.
4. Взяти до відома, що після завершення робіт з будівництва мереж це майно безоплатно передається до комунальної власності територіальної громади м. Києва з подальшою передачею у володіння та користування ПАТ “АК Київводоканал”.
5. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку списання демонтованого майна та зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва новозбудованих мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.
6. Заступникові голови Київської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова О. Попов

 Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter