Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто23

Місто23
Місто23

 

Свята та будні ОСН «Совки»

 

     Мікрорайон «Совки» є своєрідною оазою серед інших куточків Солом’янського району, вирізняючись рідкісним каскадом ставків та мальовничими пагорбами. Саме комітет мікрорайону ОСН «Совки» представляє місцеву територіальну громаду, проблемні питання якої незвичні, адже це мікрорайон малоповерхової забудови.

 

     Керівник комітет мікрорайону ОСН «Совки» Клара Редько (на знімку) – активна та небайдужа до всіх без винятку проблем жителів мікрорайону. Зі своїми колегами-однодумцями Клара Миколаївна намагається вирішувати питання каналізування, газопостачання, асфальтування доріг, звертаючись за підтримкою та допомогою до районної влади, до Київської міської державної адміністрації. Комітет ОСН «Совки» впевнений, що лише завдяки фінансуванню з міського бюджету розпочнеться будівництво нового приміщення загальноосвітньої школи №121 по вул. Каменярів, 32 та отримає нове життя дошкільний заклад «Совочки», який потребує капітального ремонту.

     Та попри все комітет має чим похвалитись, адже активістами ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» постійно проводяться концерти з врученням подарунків для ветеранів Великої Вітчизняної війни, відвідування «лежачих» хворих ветеранів. Завдяки різноманітній підтримці було багато зроблено на благо людей, а саме: розпочато будівництво храму, каналізування ікрорайону, газопостачання по вул. Кіровоградській, ремонт цоколів школи, відновлення підмостків і асфальтового покриття території школи та інше. ОСН опікується питанням благоустрою скверу по вул. Каменярів та розташованого в ньому реставрованого пам’ятника загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни. Спільно з мешканцями мікрорайону у рамках місячника з благоустрою ОСН активно долучається до прибирання вулиць, садиб та зеленої зони у сквері поблизу школи.

     Керівництво ОСН «Комітет мікрорайону «Совки» у приміщенні загальноосвітньої школи №121 (вул. Каменярів, 32) щочетверга з 18-00 до 19-30 проводить прийом громадян, що дає можливість почути кожного мешканця та сприяти вирішенню проблем не лише однієї людини, а й усього мікрорайону Совки.

 

Оксана ЛАВРІНЕНКОВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter