Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто21

Місто21
Місто21

 

Щасливий квиток

 

     7 вересня Музей історії міста Києва отримав десятитисячного відвідувача. Приємно відзначити, що ним стала мешканка Солом’янського району столиці Марія Волошина. Наш кореспондент поспілкувався з власницею 10-тисячного квитка, який дає право безкоштовного відвідання усіх філій Музею історії міста Києва протягом року. 

 

-         Маріє Тимофіївно, Вам як історику за фахом, кандидату історичних наук усміхнулась доля стати десятитисячним відвідувачем та ще й історичного музею столиці. Мабуть, у цьому щось є?

-         На екскурсію я прийшла разом зі Спілкою жінок Києва, і була здивована, коли касир переді мною закрила віконце і вийшла з величезним квитком. Мабуть, справді у цьому щось таки є.

     У свій час я працювала викладачем у політехнічному інституті і, працюючи зі студентами, об’їздила чимало куточків України, а також близького та далекого зарубіжжя. І скрізь відвідувала історичні музеї. По-перше, історичний музей будь-якого регіону є візитною карткою міста, по-друге, наша країна багата на історичні події – як трагічні, так і радісні, які повинна знати кожна людина.

     Хочу ще сказати, що Спілка жінок району, де я є заступником Голови, відвідала багато музеїв, зокрема Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, Музей медицини, Музей води. Але найбільше враження на мене справив нововідкритий Музей історії міста Києва.

-         Що Вам сподобалося у нововідкритому музеї?

-         Технічні засоби оформлення музею: минуле та позаминуле нашого древнього Києва. Навіть у найкращих музеях я такої чудової експозиції не бачила. У кожному залі показано і побут, і людей, які творили цю історію. Дуже-дуже приємне враження від експозицій.

-         Маріє Тимофіївно, опишіть Ваші відчуття, коли тримаєте в руках такий квиток?

-         Відчуття, напевно, радості. І хочу сказати: якби мені довелось обирати заново свій життєвий шлях, то я точнісінько повторила б такий самий – історика, громадського діяча, і просто шлях щасливої людини…

 

Розмову вела Наталія КАПУСТЯНСЬКА Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter