Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто7

Місто7
Місто7

 

ПОДВІЙНЕ ЩАСТЯ

 

   Турецький філософ Назим Хікмет колись сказав: «Щастя - це коли зранку дуже хочеться йти на роботу, а ввечері дуже хочеться йти додому». 

 

   З цим важко не погоди­тись. Адже справді щас­ливою є та людина, котра реалізувала себе як у профе­сійному сенсі - займається улюбленою (!) справою, так і в особистому - створила міцну сім'ю. Світлана Гібнер, кан­дидат медичних наук, лікар вищої категорії, завідуюча спеціалізованим відділенням репродуктивного здоров'я при міській клінічній лікарні № 6 (вул. Комарова, 3), вва­жає, що зуміла досягти такої подвійної реалізації.

   «Я можу вважати себе щасливим лікарем, - гово­рить Світлана Михайлівна, - адже коли ти даруєш людям радість і щастя - можливість мати дітей, то це і лікаря ро­бить щасливим».

   До Національного ме­дичного університету ім. О. О. Богомольця Світлана Гіб­нер вступила, вже маючи за плечима важливий досвід - працювала операційною медсестрою в інституті Шалімова. Дуже вдячна своїм викладачам та наставникам, зокрема, доценту Скляру, нині вже покійному, що ви­кладав спеціальність «Уроло­гія», який зумів закохати юну студентку у цю спеціальність, що і визначило майбутній шлях нашої героїні. Неза­баром Світлана Михайлівна відзначить ювілей - 20 років праці в обраній сфері - ви­рішення проблем репродук­тивного здоров'я чоловіків. У спеціалізованому відділенні репродуктивного здоров'я (з 1982 р. існувало як консульта­ція «Шлюб та сім'я») Світлана Гібнер сформувалась і зрос­тала як молодий спеціаліст. Багато років відділення очо­лював видатний гінеколог-репродуктолог Леонід Бистров. Світлана Михайлівна вдячна йому як Вчителю за вимогли­вість і відповідальність, за те, що своїм прикладом спонукав рухатися вперед, розвива­тись, запроваджувати щось нове, постійно підвищувати кваліфікацію. Ця риса збере­глась у нашої героїні й досі, адже час не стоїть на місці, рівень знань у світі швидко змінюється, а йти в ногу з ча­сом для лікаря дуже важливо. Та й перелік досягнень Світ­лани Михайлівни за останні роки є тому підтверджен­ням. У 2005 році вона здобу­ла почесну нагороду «Свята Софія», у 2006 - захистила кандидатську дисертацію, у 2008 - отримала звання за­служеного лікаря України, а в 2011 - стала переможницею Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття» і того ж року очолила медвідділ.

   Та крім «робочого» є у Світлани Михайлівни і «сі­мейне» щастя - люблячий чоловік, син та донька завжди підтримують і ставляться з розумінням до її роботи, адже професія кожного лікаря за­ймає переважну частину його життєвого часу. «Для жінки важливо бути і хорошою ма­мою, і дружиною,

спеціаліс­том», - вважає Світлана Гіб­нер.

   Світлана Михайлівна до кожного шукає індивідуаль­ний підхід, допомагає пацієн­там «розкритися», викликає у них довіру. А саме довіра є найвищою оцінкою діяльності лікаря! Щоб створити обста­новку довіри для пацієнта, по­трібно бути ще й психологом, вважає Світлана Михайлівна. Вона впевнена, що у роботі варто викладатися на повну. Ніж бути поганим лікарем - краще не бути лікарем вза­галі. Світлана Гібнер, як і всі, пережила скрутні часи але не здалась і не змінила про­фесію, коли це зробили біль­шість її колег. «Якщо професія не вибрана до душі - це не­щасна людина», - переконана Світлана Михайлівна.

   До речі, 1 червня о 12.00 в актовій залі лікарні відбу­дуться урочистості з нагоди 30-річчя створення відділен­ня (консультація «шлюб та сім'я». Приїдуть гості з різних куточків країни - колеги і паці­єнти з дітьми.

   Мешканкою Солом'янки Світлана Михайлівна стала після заміжжя, і відтоді зако­хана в цей район, вважає, що він найкращий, бо тут панує атмосфера доброзичливос­ті. Район зелений, квітучий (а саме Медмістечко просто по­топає в зелені), відчувається, що і влада району працює і творить з любов'ю, і мешканці привітні... На жаль, не можна так сказати про всіх, багато ще тих, хто не цінує чужої пра­ці, нищить зелену красу...

   «Людина може досягти своєї мети завдяки наполе­гливій праці», - додала наостанок лікар. Тож варто вірити і боротись, а головне - знайти професію до душі!

 

Олена ШПЕТНА 

 Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter