Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

місто6

місто6
місто6

Ровесниця незалежності

 

Сьогоднішня наша роз­повідь про ровесницю нашої держави - Уляну НЕТУДИХАТУ, яка має такий самий День народження, як і наша Україна.

   Світ, в якому живемо, має багато загадок, символів, таємниць. Для когось про­живати на вулиці Ушинського нічого більше не означає, як мешкати неподалік великого модернізованого аеропорту та двох залізничних станцій, а хтось у цей факт вкладе ро­мантичний зміст.

   Уляні Нетудихаті, яка живе на березі Либеді, за велінням Долі належало на­родитися в особливий день, коли Україна нарешті скинула імперське ярмо і заявила на весь світ про своє бажання жити на свободі. 21 рік ми­нув Українській Волі, стільки ж років проходили по рідній українській землі Улянчині ніжки. Нині вона - студентка відділення фольклористи­ки Національного універси­тету імені Тараса Шевченка - впродовж кількох років до­торкається до скарбів на­родної душі, закарбованих у піснях, оповіданнях, зви­чаях та традиціях українців. Неодноразово їй доводилося вирушати у фольклорні екс­педиції, де крихітку за кри­хіткою належало збирати оті народні діаманти від літніх людей, яке вберегли велике знання наших предків. Що казати, мимоволі напрошується порівняння: пересихає оця духовна ріка, і сучасні фольклористи, не шкодуючи власних сил, кидаються на її порятунок, аби ми не стали такими, як всі, аби вирізнялися з-поміж інших народів своїми неповторними національними барвами. Відділення фольклористики – особлива навчальна ділянка, де студенти не лише вивчають культуру свого народу, а й самі її відтворюють. Таким є надзвичайний студентський колектив «Роксоланія», який з успіхом виступає не лише на рідній українській землі, а й за кордоном.

   Мама Уляни - журналіст­ка. Тато Уляни, викладач фі­лософії одного зі столичних вузів, останніми роками за­хоплено вивчає астрологію. Звісно, він не раз ставив пе­ред собою це запитання: чи схожа доля його доньки і доля України? Та й, врешті, який у тому символ, що їй було су­джено народитися саме у той день?

— Гороскоп України вка­зує на велику самостійність, значний творчий потенціал, - розповідає Валентин Нетудихата. Зорі віщують Україні у 2013-2015 роках дивовижну зміну цінностей і очищення енергетики країни.

   Не дивно, що і в гороско­пі дівчини Уляни схожі якості: вона вирізняється прагнен­ням мати успіх у житті, здатна відстояти себе у найскладні­ших життєвих ситуаціях. А ще велике значення має наявний у її гороскопі королівський градус, що означає успіх у житті. Такий само градус є і в гороскопі України.

 

Наталка СРІБНЯНСЬКАВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter