Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Місто 3

 

Про затвердження переможця конкурсу по залученню інвестора до будівництва громадських будівель і споруд з літньою терасою, заїздами та гостьовою стоянкою на вул. Ползунова, 1 у Солом'янському районі 

 

Розпорядження № 479 від 26 березня 2012 року

 

   Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 № 528^1189 "Про затвердження Положення про порядок проведен­ня інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, не­завершеного будівництва, інженерно-транспортної Інфраструктури міста Києва" та розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.12.2011 № 2345 "Про проведення інвестиційного конкурсу із залу­чення інвестора до будівництва громадських будівель і споруд з літньою терасою, заїздами та гостьовою стоянкою на вул. Ползунова, 1 у Солом'янському районі", в межах функцій органу місцевого самоврядування 

 

  1. Затвердити Товариство з обмеженою відповідальністю "Київ-Арт" переможцем конкурсу по залученню інвестора до будівництва громад­ських будівель і споруд з літньою терасою, заїздами та гостьовою стоян­кою на вул. Ползунова, 1 у Солом'янському районі (протокол постійно ді­ючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будів­ництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлово­го призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної ін­фраструктури міста Києва від 22.02.2012 № 15/2012).
  2. Визначити, що замовником будівництва громадських будівель і спо­руд з літньою терасою, заїздами та гостьовою стоянкою на вул. Ползуно­ва, 1 у Солом'янському районі є комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської «державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство".
  3. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) укласти відповідний інвестиційний договір з переможцем конкурсу та замовником.
  4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Кра­маренку Р. М. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової ін­формації змісту цього розпорядження.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

 

Голова О. ПоповВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter