Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Природа7

Природа7
Природа7

Зелена перлина Чоколівки

 

   Кожна людина, незалежно від того живе вона в ма­ленькому селі чи гамірному мегаполісі, потребує тихого й спокійного відпочинку се­ред царства зелені й приро­ди, кожен тягнеться душею туди, звідки всі ми прийшли, - до Матінки-Землі.

   Та не кожен з нас, вий­шовши за поріг власної оселі, може відчути ці лагідні обійми природи. Ритм сучасного міста є дуже насиченим, ми часто поспішаємо, в нас купа справ, турбот, обов'язків, та душа прагне свого, і коли хо­четься зупинитись, перепо­чити, найперше місце, куди ноги самі несуть, - це най­ближчий парк. Чи з дитиною на гойдалку і замок з піску будувати, чи на спортмайданчик, а чи просто на лавці з книгою посидіти, прислу­хаючись до шелесту вітру в деревах, - ми йдемо туди, де сама атмосфера спонукає до відпочинку.

   І хто б що не говорив, Київ не даремно вважається одним із найзеленіших міст Європи. А Солом’янський район по праву можна назвати одним із найзеленіших та найкращих районів столиці. За останні декілька ро­ків солом'янці все частіше й частіше збираються з нагоди приємних для нас подій - від­криття реконструйованих, чи я б сказала, навіть новостворених парків та скверів, у тому чи іншому мікрорайоні.

   Ось і цього року День Незалежності нашої дер­жави ми почали святкувати уже 22 серпня, коли на розі вулиць Мартиросяна, Іскрівської та Очаківської було урочисто відкрито відбудований парк відпочинку. Серед солом'янців, котрі раділи та­кій приємній події, були люди, без зусиль котрих було б не­можливим відновлення цьо­го прекрасного місця, - голова Соломянської районної у м. Києві адміністрації Іван Сидоров та народний депутат України Максим Луцький.

 

 

   А особливо приємно було бачити, що при всій своїй зайнятості, розділити ра­дість завітав голова КМДА Олександр Попов, за ініці­ативою якого і робляться в столиці отакі добрі справи. Олександр Павлович подя­кував усім, хто долучився до відтворення та оглянув кожен куточок цієї, без пере­більшення, зеленої затишної перлини гамірної Чоколівки, попивши джерельної води з відновленого бювету, взяв участь у висадці кущів бузку, побажав берегти це місце, щоб і нащадкам передати його в такому гарному ста­ні, та висловив впевненість в утвердженні столиці нашої держави найзеленішим містом сучасної Європи.

   У це важко було не повірити, бачачи усміхнені обличчя мешканців мікрорайону. Чого тільки варті посмішки пенсіонерів, які відпочивали на зручних, добротних лавоч­ках, насолоджуючись спо­гляданням квітів на клумбах, слухаючи дзюрчання води в фонтані; дітей різного віку, кожен з яких для себе знай­шов тут уподобання, почи­наючи з малечі, ще не впев­нено крокуючої по акуратно вимощених доріжках, і за­кінчуючи підлітками, котрі на завершення шкільних канікул всю свою енергію віддавали спортивному майданчику; і посмішки отих заклопотаних людей, якими є більшість із наших сучасників, для котрих у затінку дерев, посеред та­кої краси завжди є місце для перепочинку, для відновлення сил, які нам потрібні для досягнення таких мрій і очікувань, якими для багатьох став цей прекрасний парк.

 

Іванка Щербина

 Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter