Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus

Природа6

Природа6
Природа6

 

Алея каштанів на честь ліквідаторів

 

   24 квітня у сквері на розі вулиць Клименка та Головка висадили кашта­нову алею на честь героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. 

 

   Ініціатором такої еколого-благодійної акції стала Солом'янська райдержадміністрація. Долучилися до висадки співробітники ад­міністрації, ліквідатори ка­тастрофи, керівники Чор­нобильських організацій та школярів.

   «У 26-ті роковини тра­гедії ми висловлюємо своє співчуття родинам загиблих ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, - звернувся до при­сутніх заступник голови райдержадміністрації Анатолій Іващенко, - шануємо живих Героїв та запевняємо, що районна влада і надалі буде докладати всіх зусиль, аби захистити соціальні права постраждалих від радіаційної небезпеки, зберегти пам'ять про мужніх людей, що захис­тили нас від ядерної зими. Саме на їхню честь ми виса­джуємо сьогодні цю алею».

   До учасників заходу звер­нувся і голова районної Спіл­ки інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих Мико­ла Черненко: «У нашій пам'яті і досі живуть спогади про ту чорну ніч 26 квітня, коли ви­бухнув четвертий енерго­блок ЧАЕС. Це була одна із найжахливіших катастроф у світі, і ми повинні донести це до наступних поколінь заради того, щоб такі аварії більше не повторювалися на нашій землі».

   Після урочистого вступ­ного слова всі учасники акції, не дивлячись ні на вік, ні на статус та навіть форму одягу, активно долучилися до доброї справи - давали нов життя новому скверу в ім’я тих, хто фактично рятував наші життя у не такому вже далекому 1986 році.

   Віримо і сподіваємося,  що каштанова алея стане для нащадків прекрасно пам'яттю про героїчні дні їхніх рідних...

 

Ганна ТЕПЛОВАВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter