Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus
Нам нема куди відступати

«Нам нема куди відступати         

І тікать – нас ніхто не чекає,     

Оберіг наш - земля наша–мати. 

Тим кажу, хто про це забуває»  

 Олександр Афонін

 

Україна переживає надзвичайно важкі часи – народження нової країни. Революція гідності, анексія Криму і збройний конфлікт на Донбасі змінили Україну і кожного з нас. Наші дні – це час становлення нової Незалежної України, заради якої героїчно гинуть люди. Україна палає у вогні, війна ламає долі, забирає життя, страждають мирні люди, гинуть діти й старі… Українці беруть зброю, щоб захистити мир, свою державу, своє майбутнє на власній, Богом даній, землі. Кожному з нас необхідно знати і ясно розуміти з якою загрозою зіткнулася сьогодні країна. Ми маємо знати ворога і маємо знати себе! Маємо визначити своє місце у цій війні, яка стосується кожного і оминути яку не можливо. Від кожного з нас залежить перемога і її ціна. Ми маємо шанс швидко вчитися бути Українцями, Народом, Героями і Патріотами . Патріотизм на даний час є нагальною потребою держави і кожної особистості. Патріотом є той, хто своє право вимірює своїм обов’язком, хто своєю активною життєвою позицією, своїми справами, способом життя відстоює свободу і незалежність України і наближає Перемогу. Прийшов час вибору, час творити добро СПІЛЬНО, БАГАТО, УСІМ МИРОМ. Бібліотеки Солом’янки  зробили свій вибір! Долучайтесь до нас – творити добро і відстоювати свою незалежність. В єдності наша сила і запорука Перемоги. Про все, що роблять бібліотеки, читайте тут. Якщо є ідеї спільної співпраці – пропонуйте!

 «В серцях людських не вмерли Крути, вони проклали у майбутнє шлях» - загальносистемний день пам’яті Героїв Крут. 

На перетині важливих дат нашої історії, поміж Днем Соборності, що є символом об'єднання східних і західних земель України та Днем Пам'яті Героїв Крут - уособленням героїзму і мужності української молоді, бібліотека імені М.Реріха провела унікальну зустріч, пам'ять про яку в її учасників залишиться на все життя. На зустріч з молоддю, учнями Технічного ліцею НТУУ «КПІ» та Юридичного ліцею імені Я.Кондратьєва НАВСУ  завітав легендарний Левко Лук'яненко.

В бібліотеці імені М.Реріха відбулася зустріч «Гайдамак» з учнівською молоддю. Зараз, у важкі часи, «Гайдамаки» зі своїм народом, вони там, де гаряче, - з перших днів на Майдані, дні з перших на Сході, тур по Україні, - і всюди їх музика, їх пісня, всюди те, що дає сили й натхнення до боротьби, додає мужності й сміливості, вселяє надію й віру в перемогу…

"Повертайтесь живими! Хай бережуть вас наші молитви..." - благодійна акція по збуру книг для для бійців 101-ї Окремої бригади охорони Генерального Штабу Збройних Сил України, які беруть участь в АТО.

«На варті наших душ: Небесна Сотня» - комплекс заходів до Дня Героїв Небесної сотні 

"Україна в солдатській шинелі: 70 років пам'яті" -естафета  історії  
Виділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter