Меню сайту
Форма входу
E-mail:
Пароль:


   
Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади

Офіційний сайт Солом\'янської районної в м.Києві державної адміністрації
Система Orphus
Новини


28/05/2017  |  Солом`янка КВЕСТ-подорож

 

5 бібліотек Солом’янського району одночасно взяли участь у краєзнавчому квесті присвяченому дню Києва. Центральна бібліотека імені Достоєвського Бібліотека імені Івана Багряного для дітей, Бібліотека імені Миколи Бажана, Бібліотека імені О.Пироговського, бібліотека імені Донченка 
Кожна бібліотека мала свій маршрут, а кінцевий пункт був призначений в Центральній бібліотеці імені Достоєвського. Учасників подій на кожному кроці чекали несподівані сюрпризи та відкриття. Роздруковані карти подорожей, конверти з питаннями, інші цікаві позначки та бонус-листівки. Читачі відшукували таємничі місця маршруту, відповідали на питання квесту. Іноді маршрути бібліотек перетиналися і краєзнавці із задоволення обмінювались враженнями від сучасно-історичної та культурної Солом`янки! Наприкінці мандрівки всіх чекав – несподіваний бонус: учасники стали справжніми дігерами! Наш друг - екскурсовод Кирило Степанець провів онлайн - екскурсію по підземеллям району! 
P.S. 
Київ, місто давнє і загадкове, має неповторну ауру та красиве будь-якої пори. Зупинитися на хвилинку, прислухатися до музики міста запрошують краєзнавці, мандруючи містом та вивчаючи його нові сторінки, адже кожен куточок, кожен будинок, кожна вулиця - це жива історія, невіддільна від сьогодення. Але чи завжди ми звертаємо увагу на дрібниці, які й роблять куточки міста принадними та загадковими. Однією із таких загадковихї місцевості є й Солом`янка. 
Краєзнавці Києва приєднуйтесь! Анонси наступних квест-мандрівок Ви побачите на нашій сторинці у Фейсбуці та в тематичних пабліках району.

 Всі новиниВиділіть орфографічну помилку та натисніть Ctrl+Enter